Krajina ekologická zabezpečenia z deviatich miest v PRV sa tak hodnotená. Hlavné výsledky tohto výskumu sú uvedené v nasledujúcom: (1) 1990 - 2005, index agregácie, index rozdrviť, tvar krajiny index, a rôznorodosť index Shannon z deviatich miest, zmenilo len málo PRD, zatiaľ čo krajina krehké index a krajina zabezpečenia priľahlé index zmenil samozrejme. Krajina krehké index z deviatich miest, vykazovala klesajúci trend; Avšak, bezpečnostné krajina priľahlý index bol rastie; (2) 1990-2005, krajinná ekológia z miest Zhuhai a Huizhou udržuje nike Air Max 90 dobré bezpečnostnú situáciu. CIEĽ: Design klinické štúdie na vyhodnotenie potenciálnej liečbu vyžaduje, aby sa rozhodnutia o otázkach, ktoré zahŕňajú bezpečnosť, účinnosť, meranie, realizovateľnosť a školenia. Skúsenosti z skĺbiť štúdium, ktorý testuje kombináciu liekov a behaviorálna terapia pre závislosť na alkohole, je prezentovaný ako príklad toho, ako pilotná štúdia zlepšiť rozsiahle klinické trials.METHOD: COMBINE Pilot 1 lôžkových Štúdia bola navrhnutá tak, aby informovať hlavného pojednávania o bezpečnosť a znášanlivosť dávkach akamprosát (3 g / deň) a naltrexonu (100 mg / deň) v štúdii, samotný a v kombinácii. Pilot 2 bol vykonaný ako štúdie uskutočniteľnosti pre hlavné pojednávanie, s cieľmi (1) stanovenie dĺžky a dodržiavanie posúdenie výskumnými (2) vyvinúť metódy pre nábor predmetu a školenia zamestnancov a (3) hodnotenie bezpečnosti lieky za menej kontrolovaných ambulantných conditions.RESULTS: Výsledky z Pilot 1 za predpokladu, informácie o bezpečnosti na podporu testovania liekov v ambulantnej štúdie, a prispel k rozhodnutiu začleniť zníženie dávky do hlavného skúšobného protokolu pre správu nežiaducich účinkov. Predbežné spracovanie sa inhibítor syntézy oxidu dusnatého, N-nitro-L-arginín metyl Ester (L-NAME, 20 mg / kg). Avšak, a to ako EOAC indukovanej hypotenzie a bradykardie sa významne znížili o predbežné spracovanie s metylatropínu (1 mg / kg, iv). U potkana na endotelu aorty obsahujúce Nike Air Max 90 Damske prípravky, EOAC (1-600 ug / ml) vyvolaného na koncentráciu závislú redukciu draselného (60 mM), indukované kontrakcie [IC 50 (geometrická stredná hodnota +/- 95% interval spoľahlivosti) = 64,5 (45,6-91,2 ) ug / ml)], efekt, ktorý sa signifikantne znížil pridaním atropínu (10 um) v perfúznom médiu [IC 50 = 109,5 (72,5 až 165,4) ug / ml)]. Doterajší: Prežitie po transplantácii pečene pre fulminantného zlyhanie pečene boli hlásené byť menej priaznivé ako prežitie u pacientov s chronickými pečeňovými diseases.METHODS: Študovali sme všetkých pacientov (n = 229), ktorí podstúpili veľmi air Max Damske naliehavý transplantácia pečene 1990-2001 v severskej krajiny. Vplyv charakteristík pacientov a darcov, s dôrazom na air Max 90 darca-príjemca ABO zhoda (identické, kompatibilné, nekompatibilné), bolo studied.RESULTS: One-rok a 3-ročné prežitie pacienta bola 73% a 70% za celé obdobie a 86% a 78% za posledné obdobie 4 rokov. Pacientov užívajúcich ABO kompatibilné pečene aloštěpem mali významne nižšie prežitie pacienta, ako tie, ktoré je príjemcom ABO-identický darcu orgánov (1-ročné prežitie pacienta 66% vs.